صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


معبر صفر و یک ها، به نقل از جام - فراموش نمی کنیم که همین رسانه ها "عبدالمالک ریگی" جنایتکار را در هاله ای از تقدس پیچیده و پس از به درک واصل شدنش وی را «مجاهد شهید» خواندند! ...
:: جهت مشاهده بقیه پست به ادامه مطلب مراجعه کنید ::


معبر صفر و یک ها، به نقل از جام - گروه تروریستی جیش العدل با انتشار بیانیه‌ای در وبلاگ خود از جمهوری اسلامی ایران خواسته‌ است برای آزادی مرزبانان ایرانی، ۳۰۰ زندانی سنی را آزاد کند.


به نوشته بخش فارسی وب سایت بی بی سی، این گروه فیلم کوتاهی را از سربازان ایرانی گروگان‌ گرفته‌شده، در حالی که روی زمین نشسته‌اند، منتشر کرده است.

جیش‌العدل از ایران خواسته است که ۵۰ عضو زندانی این گروه، ٢٠٠ نفر از شهروندان سنی مذهب زندانی در ایران و همچنین ۵۰ نفر از زنان سنی را که به ادعای این گروه تروریستی در سوریه در بازداشت سپاه پاسداران هستند، آزاد کند.

در عین حال، روز جمعه امام جماعت مسجد مکی زاهدان نیز از جیش العدل خواسته است که گروگان های ایرانی را آزاد کند. وی اضافه کرده است: هر گونه شرارت و گروگان گیری به ضرر ملت و مردم سیستان و بلوچستان است و خیرخواهانه به گروگان گیران می گویم دست از این کارها بردارند.

 

 

آنچه حائز اهمیت است بندی از این بیانیه جیش العدل است که به آزادی 50 نفر از به گفته آنها «زنان سنی» اشاره می کند.

پیشتر برخی از منابع مطلع از حضور زنان و یا دختران طرفدار گروههای تکفیری و وهابی مانند «جندالشیطان به سرکردگی عبدالمالک ریگی معدوم» در سوریه و به بهانه جهاد نکاح خبر داده و نسبت به این موضوع هشدار جدی داده بودند که شبکه های وهابی، این منابع را متهم به دروغگویی و شانتاژ کرده بودند.

با توجه به آشکار بودن ماهیت این شبکه ها برای هموطنان اهل سنت، این به اصطلاح رسانه ها مورد سوال روحانیون و مردم اهل سنت قرار گرفتند، اما همچنان موضوع حضور زنان طرفدار عبدالمالک ریگی (تروریست معدوم) در سوریه و به منظور عمل به فتوای شیطانی، مورد انکار این شبکه ها بود. این در حالی است که همزمان با مطرح شدن این مسئله، نگرانی ها و هشدارها از سوی اهل سنت منطقه نیز اظهار می شد.

 

 

گویا بیانیه جیش العدل بیانگر حقیقتی تلخ است.

حقیقتی که طبق ادعای همین تروریست ها، نشان می دهد زنان طرفدار این گروه ها با ترفندهای مختلف و در راستای مطامع وهابیت و تکفیری ها در مسیری خطرناک و بی بازگشت گام می نهند. در واقع این سؤال جدی مطرح است که عناصر جیش العدل به چه دلیل نگران سرنوشت زنان مورد اشاره هستند؟!

آیا درخواست آزادی 50 زن -با این ادعای ساختگی که از اهل سنت و در اختیار سپاه پاسداران هستند- قبل از هرچیز سند عوام فریبی این گروهک تروریستی نیست؟

بر اساس گزارش های متواتر، هم اکنون زنان معلوم الحال زیادی که از سوی تروریست های چندملیتی داعش و جبهه النصره قربانی فریب "جهاد نکاح" شده اند، در زندان های سوریه به سر می برند. چرا جیش العدل خود را در قبال همه آنان متعهد نمی داند؟!

از سوی دیگر، ارتباط این شبکه های وهابی با گروههای تروریستی نیز آشکار می سازد که همه از سوی فرقه منحوس وهابیت تغذیه و حمایت می شوند، ارتباطی که این بار با ناشیگری گروهک تروریستی یادشده پرده از موضوعی برداشته است که حامیان رسانه ای آنها تا کنون منکر آن بوده اند.

شبکه های مورد حمایت وهابیت با سوءاستفاده از این مسئله و انتساب طرح آن به جمهوری اسلامی، مستمسکی برای ایجاد فتنه مذهبی در منطقه سیستان و بلوچستان دست وپا کرده بودند.

فراموش نمی کنیم که همین رسانه ها "عبدالمالک ریگی" جنایتکار را در هاله ای از تقدس پیچیده و پس از به درک واصل شدنش وی را «مجاهد شهید» خواندند!


«عبدالرحیم ملازاده» با نام مستعار «صلاح الدین فاروقی» سرکرده گروهک تروریستی جیش العدل


آنچه مشخص است انتساب این زنان به «اهل سنت» از سوی جیش العدل نیز از همان ترفندها و مطامعی است که تکفیری ها و وهابیت دنبال می کنند، و در حقیقت نه این زنان، اهل سنت هستند و نه سایر زنانی که به بهانه عمل به فتوای شیطانی جهاد نکاح در سوریه و در بند شهوترانی گروههایی مانند النصره، داعش، عزائم و... گرفتار شده اند، از اهل سنت بشمار می روند، بلکه پیروان و فریب خوردگان تفکر مفتی ها و سرکردگان وهابیت و تکفیری ها هستند.

 

بنابراین می توان به یقین گفت که بیانیه جیش العدل با مستمسک قرار دادن «مذهب اهل سنت»، درصدد دامن زدن بیشتر به فتنه مذهبی در ایران است، زیرا ارتباطی میان اهداف و عملکرد این گروهک ها با اهل سنت وجود ندارد.

به قلم محمد سمائی در تاریخ : یکشنبه 27 بهمن 1392

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic