صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


:: جهت مشاهده فال امروز خود به ادامه مطلب مراجعه کنید ::فروردین:

امروز هیجانات شما را کنترل می کنند. امروز حساسیت باعث می شود که آرام تر و ساکت باشید. احتمال این هست که در تمام روز به مرور خاطرات گذشته بپردازید. شاید احساس کنید انکار روی یک چهارراه ایستاده اید.

اردیبهشت:

امروز علایقتان روی کارهای خانه و روتین روزانه متمرکز نیست. در ارتباطات مستقل غرق شده اید و وقت زیادی را غرق دررویاها صرف می کنید. نیمه دوم روز برای روابط اجتماعی، برخوردهای رمانتیک و درگیر امید و رویا بودن خیلی خوب است.

خرداد:

امروز برای تفکر و حرف زدن غذای خوبی در اختیار دارید. البته به یاد داشته باشید که امروز روزی است که ممکن است هم ذهن و هم جسارتتان ناامیدتان کنند. احساسات و همچنین آرزوهایتان، افکار و قصدهایتان امروز ثابت نخواهند بود. بهترین راهنمای شما تجربه شخصی خودتان خواهد بود.

تیر:

ساعات عصر به شما کمک می کنند بهترین جنبه های خود را نشان دهید. سرنوشت خیلی سخاوتمندانه هرچیزی که به ان نیاز دارید را به شما می دهد. البته ممکن است بااین وجود بازهم بیشتر بخواهید. احتمال این وجود دارد که به شد در جنبه های معنوی زندگی و تجلیات بیرونی آن غرق شوید (مثلا مراسم مذهبی).

مرداد:

امروز خیلی اجتماعی و پر انرژی نیستید. در تمام مدت روز به نظر عجیب و دور می آیید. شاید کاملا در رویاها و خاطرات، بویژه در هنگام عصر، گم شوید. اگر هیجانات منفی به شما روی آرودند، خط محکمی روی عزا گرفتن و عزاب دادن خود بکشید.

شهریور:

امروز روی یک چهارراه قرار گرفته اید. کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید و درون آنها شک و تردیدهای بسیاری نهفته است. فشار سنگین گذشته باید از بین برود، وی اصلا قضاوت عجولانه نداشته باشید و هیچ اتمام حجتی نداشته باشید. نیمه دوم روز هم احتمالا یک دیالوگ احساسی داشته باشید.!

مهر:

امروز نباید از سلامتیتان غافل باشید. شاید نشانه های مبهمی از بیماری نشان دهید و تشخیص دقیق کمی برایتان دشوار شود. شاید بیماری یک دوره نهفته داشته باشد و شما را گول بزند. هنگام رواب اجتماعی بینش زیاد به دردتان می خورد.

آبان:

امروز اتفاقات روز گدشته را پیش نکشید. در عوض، سعی کنید که از شر خاطرات ناخوشایند خلاص شوید. امروز خیلی ابتکار از خود نشان ندهید. تلاش برای حرکت در یک مسیر جدید ممکن است که منجر به رسیدن به بدترین بن بست ها شود.

آذر:

امروز از همیشه حساس تر می شوید. شاید آخر شب پر از تردید و غرق درخاطرات شوید. روز خوبی برای گشتن میان آلبوم ها و فیلم های خانوادگی است. برای حل کردن هرگونه سوء تفاهمی با اهل منزل، اصلا مغرور نباشید- فقط باید از خود مهربانی نشان دهید.

دی:

امروز برای شما سخت است که بی تفاوت باقی بمانید. توانایی طبیعیتان برای کنترل احساسات با این ضرورت که باید هیجانات را بیرون بریزید در جنگ خواهد بود. یک مکالمه احساسی و عمیق می تواند کمک کند که روحتان را آرامش دهید و به چیزهایی که دیگر اهمیت ندارند خداحافظی بگویید.

بهمن:

امروز برای شما وقت ان نیست که معقول بودن، مهارت های تحلیلی و طعنه هایتان را به کار بگیرید. با خودتان و اطرافیان مهربان تر باشید. انشان گرایی شما خود را بیش از همه و اول در تواناییتان برای مهربان و پرترحم بودن نشان می دهد.

اسفند:

سرنوشت با شما سخاوتمند است، ولی شما بیشترمی خواهید. یاد بگیرید که جاه طلبی را با واقعیت هوشیارانه را بدست بیاورید- شما قطعا از پس آن برمی ایید. امروز توانایی ها و موقعیت هایتان بی نهایت خواهند بود. اگر آرزویی داشته باشید و آنرا دوست داشته باشید، می توانید بسیار عالی هر بخشی را بازی کنید و بازهم با خودتان روراست باشید.


منبع: مجله اینترنتی زیگیل

به قلم محمد سمائی در تاریخ : یکشنبه 18 اسفند 1392

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic