صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


معبر صفر و یکی ها - حجت الاسلام حسینی نوری تدبیر مقام معظم رهبری را منجر به نامگذاری سالها دانست و افزود : مسئولین در عمل باید پایبند به فرامین ایشان باشند ...
:: جهت مشاهده بقیه خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید ::حجت الاسلام والمسلمین حسینی نوری در انتهای مراسم تحویل سال که در گلزار شهدای شهرستان ملارد برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت  ورود به سال شمسی ۹۳ نگاه جهادی در اقتصاد را نیاز امروزه کشور دانست و افزود تدبیر مقام معظم رهبری منجر به نامگذاری سالها می شود و مسئولین در عمل باید پایبند به فرامین ایشان باشند .

وی با آرزوی سالی پرخیر و برکت همراه با سعادت برای مردم شهید پرور ملارد ابراز رضایت  مقام معظم رهبری در تحقق شعار حماسه سیاسی را نشان از دریات مردم در انتخاب ریاست جمهوری همراه با مشارکت حداکثری مردم دانست و هم چنین گلایه ایشان مبنی بر عدم تحقق حماسه اقتصادی را منجر به نامگذاری سال با نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریّت جهادی دانست .

حسینی نوری افزود آنچه رهبری در پیام نوروزی خود ارائه داشت تاکید بر نامگذاری حماسه اقتصادی سال قبل است ،چرا که گلایه ایشان نسبت به تحقق شعار سال قبل منجر به استفاده از حرکت جهادی در فرهنگ و اقتصاد است ، مقوله های که ایشان تعبیراتی چون تهاجم و شبیخون و حماسه را برای آنها برشرده است ولی متاسفانه به جز انتهای سال که بحث اقتصاد مقاومتی عنوان شد و با استقبال خوبی از طرف دولت و دیگر نهادهای ذیربط مواجه شد اقدامی در خور شایسته صورت نپذیرفت .

وی کار کارشناسی در مقوله اقتصاد و فرهنگ را نیاز امروز جامعه دانست و اشاره داشت همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند : حرکت جهادی در اقتصاد و عزم ملی در کار فرهنگی و تحقق اقتصاد مقاومتی نیازی است که باید با کار کارشناسی به سرمنزل مقصود رسیده و همان گونه که ایشان در نامگذاری سالها می فرمایند ، حماسه اقتصادی و عزم فرهنگی را مسئولین بتوانند عملی و اجرائی کنند .

 حسینی نوری خاطر نشان کرد جهاد در فرهنگ اسلامی ریشه در اصول و عقاید مکتب ما دارد و هرجا با تهاجم دشمن مواجه می شویم نیاز به فعالیت جهادی برای بهوبد شرایط اهمیتی دو چندان پیدا می کند و درمان امروز اقتصاد نیازمند فعالیت  فرهنگ جهادی است .

امام جمعه شهرستان ملارد ضمن شکر گذاری به جهت توفیق حضور در جوار بارگاره امامزاده ابراهیم(ع) و شهدای گرانقدر شهرستان ملارد اظهار داشت همانگونه که شهدا بل احیاء عند ربهم یرزقون هستند هم حیات دارند و هم میهمان خدا هستند و چه سعادتی بالاتر از این که میهمان این عزیزان همیشه زنده باشیم و حضور ما در این مکان سراسر معنویت توفیقی است که نصیب ما شده است .

وی فضای معنوی انس و الفت با شهدا را همراه با نگاه معنوی دعای تحویل سال “یا مقلب القلوب ” که همراه با تغییر در قلوب و دگرگونی روحی ، معنوی در انسان پدیدار می شود عبرتی دانست که شهدا می توانند به بهترین شکل در ما ایجاد کنند چرا که اینان هستند که چراغ راه آیندگان و الگوی انسانی کاملی به شمار می روند .

 حسینی نوری گفت : شهدای شمع محفل معنوی و بهترین راهنمای سعادت و کما بشریت هستند و چه زیباست شروع سال پیمانی دوباره با آرمان های این عزیزان و هدایت گری آنان در مسیر زندگی ما می تواند منجر به سعادت دنیوی و اخروی شود .

وی افزود ،مسئولین و برآمده از دل مردم هستند و با ادامه دادن راه شهدا وپاسداری از آرمان های این بزرگ مردان تاریخ  می توانند قله های افتخار و عزت ایران اسلامی را پیموده و راه توفیق خدمت رسانی در جمهوری اسلامی را ادامه دهند ، چرا که مسئولیت ودیعه ای است از جانب خداوند متعال که باید وسیله ای برای شرمنده نبودن در برابر این شهدا باشد .

حسینی نوری ادامه داد ، شهدا باید سرلوحه راه ما باشد و مردم همیشه در صحنه ما مصداق بارز حضور در صحنه و آماده بودن برای اجرای فرامین رهبری است و هرجا ایشان فرمان داده اند مردم به بهترین شکل ندای ایشان را لبیک گویان به سرمنزل مقصور رسانده اند و همانطور که معظم له در پیام نوروزی خود فرمودند : مردم باید همیشه در صحنه باشند چرا که بسیاری از گره ها به دست مردم باز می شود و حضور مردم راهگشاست .

وی در بحث اقتصادی هم حضور مردم را لازم دانست و از مسئولین خواست شعارهای سال را که مقام معظم رهبری با تدبیر مثال زدنی خود به مسئولین اشاره می کند در حد شعار ندانسته و برای به وقوع پیوستن آفرامین ایشان تمام تلاش خود را به کار گیرند و لبیک به این فرامین باید در عمل ثابت شود و پاینبدی به اوامر و فرمایشات ایشان مصداق عمل به فرامین رهبری گرانقدر نظام است .

منبع: اقتدا ملارد

به قلم محمد سمائی در تاریخ : سه شنبه 5 فروردین 1393

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات