صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


فال روزانه دوشنبه 23 تیر 1393معبر صفر و یکی ها - شاید خیلی هاتون علاقه داشته باشین که کسی آینده تون رو پیشگوئی کنه؛ مثلاً بگه فردا قراره فلان چیز اتفاق بیافته و یا ممکنه فلانی رو ببینی و یا اینکه فلان چیز بهت برسه و … . برای خواندن فال امروزخودتان، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.معبر صفر و یکی ها:
متولد فروردین : وقتی که بهرام وارد هشتمین خانه شما که مربوط به روابط صمیمانه است می‌شود، باعث ناراحتی و زحمت شما می‌شود. برای اینکه شما طبیعتاً با دوستی‌هایی که تصادفی به وجود می‌آیند راحتتر برخورد می‌کنید. این سخن به معنی این نیست که شما با داشتن روابط احساسی مخالف هستید، بلکه بدین معنی است که شما آزادی عمل داشتن را خیلی دوست دارید و بنابراین می‌خواهید فکرتان آزاد باشد. فراموش نکنید که این آزادی اکنون می‌تواند به شما کمک کند که ارزش ارتباط داشتن با دیگران را متوجه شوید. ممکن است بین شما و اقوام یک جروبحث به راحتی بالا بگیرد. نزاع های بد با والدین، اعضای خانه و همسر بر اساس دلایل خاصی هستند و احتمالا تقصیر شما نیز هست. شاید در شوروشوق خود از صداقت، برابری و احترام چشم پوشی کرده اید.

متولد اردیبهشت : وقت باارزشتان را با غیبت کردن و سخنان بیهوده گفتن هدر ندهید، برای اینکه این نوع مشغله‌ها می‌تواند شما را از زندگی با نظم و ترتیب خارج کند. دوری کردن از سخنان بی‌اساس و پایان دادن به یک مکالمه تلفی زیرکانه ولی بیهوده از آنچه که شما فکر می‌کنید راحت‌تر است. فقط در عین حال که دلسوز هستید باید درستکار نیز باشید. مادامی که نیت شما پاک باشند، با گفتن حقیقت می‌توانید خودتان را نجات دهید. هنگام رانندگی به شدت مراقب باشید و از قوانین رانندگی پیروی کنید. امروز احتمال گیر کردن در ترافیک یا تصادف بسیار بالاست. ممکن است شرایط ناخوشایندی برایتان پیش بیاید و در جلوی رویتان قانون زیر پا گذاشته شود.

متولد خرداد : احتمالاً الهامات روشنی در مورد شیوه‌های جدید برقراری ارتباط با دیگران به شما می‌رسد. قوانین قدیمی‌شما درمورد روابط اکنون دستخوش بازنگری هستند. همانطور که متوجه شده‌اید راه‌های بسیاری نسبت به آنچه قبلاً می‌دانستید، وجود دارند. شما گویی در جایگاه یک راننده قرار دارید و قادر به تعریف آنچه می‌خواهید هستید بدون اینکه خواسته‌های دیگران را کورکورانه بپذیرید. این کار را با درمیان گذاشتن نظرات خود با یک شخص مطمئن انجام دهید. امروز ضعف شما تمایلتان برای پول باداورده است. ممکن است یک کار پر ریسک یا انتظار بردهای بزرگ شما را اغوا کند. هنگام آغاز یک پروژه ی جدید، مراقب و بابصیرت باشید. تمام عواقب احتمالی را بررسی کنید و سعی داشته باشید تابع قانون باشید.

متولد تیر : شمادر این روزها کمی‌نگران هستید و نگرانی‌هایتان بیش از روزهای قبل می‌باشد زیرا اتفاقات جدیدی در زندگی شما رخ داده است به همین دلیل در قلب تان تشویش‌های زیادی را احساس می‌کنید. قدم‌هایتان را کمی ﺁهسته تر بر می‌دارید، زیرا احساس می‌کنید باید جوانب احتیاط را بیشتر در نظر بگیرید، شما کاملا درست فکر می‌کنید، زیرا با این افکارتان و انجام این کارها شانس بیشتری را برای خود ذخیره می‌کنید. بلندپروازی هایتان بالا هستند و مستعد کارهای بزرگ هستید. متاسفانه در یک شرایط حیاتی ممکن است کمک دیر به شما برسد.امروز برای شما ممکن است انرژی زیاد، جنگ شدید یا استرس وجود داشته باشد. برای حداقل کردن دردسرها به خودتان مغرور نباشید.

متولد مرداد : شما امروز کمی‌نسبت به زندگی‌ای که در این روزها تجربه می‌کنید حالت گیجی و سر در گمی‌دارید. باور این موضوع که سرتان تا این حد شلوغ شده است و مشکلات گذشته کم کم در حال نابودی است برایتان سخت است، اما لازم است بدانید که هر سختی مانند راحتی دوام طولانی ندارد پس ﺁسایشی که امروز در زندگی تان به وجود ﺁمده است را باور کنید و از ﺁن لذت ببرید. اکنون زمان خوبی برای شما فراهم ﺁمده است تا استراحتی داشته باشید و برای رویارویی با مشکلات بعدی انرژی کافی را داشته باشید. باید سعی کنید با همه ی اطرافیان توافق داشته باشید. نگاه تیزتان را روی آنهایی بگذارید که به اموالتان و رازهای شخصیتان دسترسی دارند. یک حرکت اشتباه یا قدم بی احتیاط باعث می شود که قربانی حیله های کسی شوید.

متولد شهریور : اکنون شما باید از انزوا بیرون بیایید، برای اینکه نسبت به همیشه بیشتر می توانید از ابراز وجود کردن قصر در بروید. امکان دارد که شما هنوز هم به خاطر دودلی تان استرس داشته باشید، به خصوص اگر دیگران برای بازبینی واقعیت به شما تکیه کرده اند. ضمناً شما علاقه ندارید که فعالیتهای سنگینی داشته باشید، با وجود اینکه این فعلایتها باعث می شوند که شما به جای اینکه با دلتنگی در مورد گذشته صحبت کنید، خود جوش تر شوید. در چرخه ی نزدیکانتان ممکن است یک بی تفاهمی بوجود بیاید. جانب گیری نکنید و عقاید خود را تا وقتی که دلایل اصلی مشاجره را نفهمیده اید در نزد خود نگه دارید. اگر شرایط هیچ ربطی به شما ندارد، سعی کنید از تمام فجایع این چنینی دور بمانید.

متولد مهر : گره خوردن به یک عمل تکراری و یکسان شما را عصبی می‌کند، اما امروز شما آنقدر هوشیار هستید که بفهمید چه چیزی برای شما بهتر است. اگرنخواهید دیگران شما را به عنوان کسی ببینند که از حرفش برمی‌گردد، الان زمان خوبی است که احساسات خود را پنهان کرده و فقط کارتان را بکنید. فعلا ‌کارهای زیادی برای انجام دادن دارید؛‌ اما نگران نباشید، شما همیشه می‌توانید درباره احساسات و افکار درونی تان صحبت کنید. امروز نیازهایتان مورد اهمال قرار می گیرند. تلاش می کنید که در موضع خود بمانید و زیر سوال قرار دادن اختیارات کسی ممکن است به دردسری بزرگ منتهی شود. برای امروز پر از استرس شدید و تغییرات ناگهانی در چگونگی تفکرتان خواهید بود.
 
متولد آبان : آن کتاب های طالع بینی که می‌گویند شما بلد نیستید چگونه تفریح کنید را بیرون بیندازید. با وجود اینکه شما قادرید که در موقع لزوم شادمانی و تفریح خود را به تعویق بیندازید همچنین می‌دانید که کی باید از زندگی تان لذت ببرید. خوشبختانه امروز یکی از آن روزهایی است که می‌توانید استانداردهای خود را تعیین کرده و ممکن است دیگران دیگران سخت بتوانند شما را تحمل کنند. اما در این رابطه نگران نباشید؛ اکنون تا می‌توانید آواز بخوانید و برقصید. قدرتتان هر لحظه بیشتر می شود و فرصت هایتان نوید بخش تر می شوند. بعلاوه، امروز شما تنها نیستید – اکثر دوستان طرف شما هستند. بااین حال، ممکن است تعدادی مخالف داشته باشید که در کمین هستند و بدشان نمی آید که برایتان دردسر درست کنند.

متولد آذر : بازگشت ماه به نشان تان احتمالا توجه شما را از کارهایتان به سمت خود جلب می‌کند و راه‌های بی شماری را برای تان آشکار می‌کند که به اندازه کافی جالب هستند که بخواهید آنها را کشف کنید. متاسفانه شما در یک لحظه نمی‌توانید روی بیش از یک موضوع تمرکز کنید. در میان افکار معقولی که در ذهن تان وجود دارد گردش کنید. یکی از آنها را انتخاب کنید که با احساسات تان تطابق داشته باشد و بعد در رابطه با آن کاری انجام دهید. امروز اعمال مصمم شما برابر هستند با سوزاندن پل ها و پریدن به داخل ناشناخته ها! خانواده و زندگی خصوصی شما ممکن است به شیوه ای نامطلوب سورپرایزتان کنند. احتمال وجود یک جدایی ناگهانی از کسی وجود دارد. قدم اول در یک مسیر جدید ممکن است اشتباه باشد بویژه اگر احساسات و غریزه شما را رهبری کنند.
 
متولد دی : امروز برایتان آسان نیست که انرژی خود را به حرکت وادارید چرا که اتصال خورشید- نپتون امروز در نشان شما و در ششمین خانه از “کار” شما دیده می‌شود. حتی با وجود مسیرهای روشن سخت است که دقیقا بدانید مسیری که اکنون در آن قرار دارید به کجا منتهی می‌شود. اما الان زمان این نیست که انگیزه‌های خود را زیر سئوال ببرید. با وجوداینکه فکر می‌کنید که می‌توانید باز هم صبر کنید؛ الان یک حرکت مستقیم به سوی هدف مورد نیاز شماست!! برای شما یک دیالوگ آرام – مهم نیست با چه کسی – قابل دسترسی نیست. در عوض ممکن است یک رسوایی با چیزهای آزارنده ی بسیار در مکالمات داشته باشید و احتمالا تا جدایی پیش بروید. احتمال جروبحث با نزدیکان، مردم بامقام و ماموران اجرای قانون وجود دارد.

متولد بهمن : اگر چه غیر ممکن به نظر می‌رسد، اما سرعت زندگی شما افزایش در حال افزایش است. شما می‌توانید از یک چیز به سمت چیز دیگری بدوید و به دنبال خود یک سری از کارهای ناتمام را بر جای بگذارید. به جای اینکه تلاش کنید تا انبوهی از کارها را در وقت کم و با هم دیگر انجام دهید، سعی کنید روش کار خود را عوض کنید و کارهای کمتری را انجام دهید و درنهات از اینکه می‌بینید چگونه می‌توان کارهای بی شماری را با کمی آرامش داشتن انجام داد شگفت زده خواهید شد. امروز هر چیز خوبی بهایی دارد. ممکن است در محل کار مشکلاتی را تجربه کنید یا در سلامتیتان مشکلاتی ایجاد شود. به دلیلی مسایل حمل و نقل، سوءتفاهم در بلیط ها یا ویزا، نقص بیمه یا دیگر اسناد ممکن است یک مسافرت زیبا به تعویق افتد.
 
متولد اسفند : امروز پیروی کردن از پیشنهادات یک نفر دیگر مادامی که شما خود چنین خواسته‌های بزرگی ندارید که به ناامیدی‌هایتان پایان دهد، می‌تواند حرکت واقعاً عاقلانه‌ای باشد. با وجود این واقع‌بینی به شما اجازه می‌دهد وارد ارتباطی بشوید که این رابطه بیشتر بر پایه زمینه‌های مشترک استوار شده است تا بر پایه نیازهای مختلف. پذیرای تغییر بودن به شما کمک خواهد کرد که ارتباطات بیشتری داشته باشید.
در زندگی عشقی ممکن است تغییرات هیجان انگیزی را تجربه کنید. به دلیل عشق زیاد و محبت ممکن است هیجاناتتان شعله ور شوند. اگر فورا عمل کنید تغییرات مثبت بوده و روابطتان فراموش نشدنی می شوند (خیلی پرخاشجو نباشید و مهربان باشید).

به قلم محمد سمائی در تاریخ : دوشنبه 23 تیر 1393

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات