صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


معبر صفر و یکی ها - هیئت مدیره مدارس مسیحی محافظه کار در ایالت فلوریدا پس از موافقت با توزیع انجیل در مدارس و منع کتب به عقیده آنان الحادی، جزوه های حاوی تصاویری از نمادهای شیطان پرستی را نیز در میان دانش آموزان توزیع کرد ...
مدارس ایالت فلوریدا جزوه های حاوی تصاویری از نمادهای شیطان پرستی که کمترین پیروان را در جهان امروز دارد، در میان دانش آموزان توزیع کرد.

این جزوه ها در قالب "کتاب فعالیتهای مدرسه ای" (The Satanic Children’s Big Book of Activities) منتشر می شود که حاوی تمرین های ساده برگرفته از اعتقادات شیطان پرستی مانند کشیدن ستاره پنج گوش وارونه در اطراف تصاویر سرور تاریکی یعنی شیطان است.

                 

این در حالی است که مسئولان مدعی شده اند هدف این است که "جوانان روح و جان خود را تقدیم سرور تاریکی نکنند."

این مجموعه ها توسط معبد شیطان منتشر شده است.

جزوه های شیطان پرستی پس از آن تهیه شد که هیئت مدیره مدارس مسیحی محافظه کار در ایالت فلوریدا اجازه دادند تا کتب انجیل درمدارس توزیع شود و کتب به زعم آنان ملحدانه مانند "من چرا مسلمان نیستم؟" و "ملحد کیست؟" منع شوند.

بر همین اساس گروه‎های مخالف ادیان کتاب مذکور را برای فعالیت‎های مدرسه ای تهیه کردند و هیئت مدیره مدارس دینی در فلوریدا آن را در میان دانش آموزان توزیع می کنند.

                         

«لوسیان گریفز» سخنگوی مجموعه معبد شیطان گفت: ما هیچ‎گاه برای توزیع و نشر آموزه های دینی خود در مدارس دولتی تلاشی نکردیم زیرا بر این باوریم که باید به جدایی میان کلیسا و دولت احترام گذاشت؛ اما اگر هیئت مدیره مدارس دولتی به توزیع نشریات دینی و کتاب‎های مقدس بر دانش آموزان موافقت کرده است، ما فکر می کنیم رفتار مسؤولانه این است که به دانش آموزان امکان دسترسی به نظرات مذهبی مختلف داده شود و تنها صدای یک مذهب و آیین به گوش آن ها نرسد.

منبع: جام

به قلم محمد سمائی در تاریخ : چهارشنبه 1 بهمن 1393

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic