صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


روانشناسی پنیر

پنیر ،یكی از لذیذ ترین غذاهاست كه با تنوع خاص خود تقریبآ می تواند تمام سلیقه ها را راضی نگاه دارد ، اما در عین حال چیزهای دیگری نیز راجع به این افزودنی خوشمزه وجود دارد كه احتمالآشما چیزی درباره آن نمی دانید پنیر می تواند نكات بسیاری را در رابطه با خودتان به شما بگوید !

 

یك تحقیق جدید در این زمینه كه از سوی انجمن لبنیات سازی امریكا انجام شده، نشان می دهدنوع پنیری كه انتخاب می كنید می تواند اطلاعات زیادی را راجع به شخصیت شما آشكار سازد .این تحقیق توسط (لورا ورلین ) انجام شده است.

 

بنابراین بگوییدکدام نوع پنیر را می پسندید ؟؟

 

پنیر نرم مثل پنیر خامه ای


پنیر نیمه نرم مثل پنیر فتا


پنیر فانتزی مثل پنیر چدار


پنیرسفت مثل پنیر تبریزی یا لیقوان

 

پنیر نرم مثل پنیر خامه ای

 

تحقیقات نشان می دهد اشخاصی كه طالب تجمل و تجمل پرستی هستند ، به مراتب از خوردن پنیر های نرم همانند پنیر های خامه ای بیشتر لذت می برند و همیشه به دنبال لوازم لوكس وتجملی هستند، از پوشیدن لباس ابریشمی به عنوان لباس راحتی گرفته تا پوشیدن دمپایی های بسیار شیك رو فرشی . شما می دانید كه چگونه باید با خود و زندگی خویش كناربیایید لذت خوردن این پنیر، دقیقآ به اندازه لذت خریدن یك آباژور زیبا برای اتاق خوابتان است .


پنیر نیمه نرم مثل پنیر فتا

پنیر های نیمه نرم مثل پنیر فتا (پنیر های بسته بندی پاستوریزه) ما را به دوران بچگی میبرند.بنابراین آنها همگی مربوط به خانه، خانواده و كانون گرم خانوادگی میشوند.اگر هنوز به این پنیرها علاقه مندید، متخصصان معتقدند كه عمیقاًدوست دارید یك بار دیگر شرایط گذشته را برای خود بازسازی كنید و این شاید همان دنیای امنی است كه همیشه به دنبال آن بوده اید.به همین دلیل است كه شما ابتدا خانواده، دوست، فامیل و آشنا را در اولویت قرار میدهیدو این به رغم برنامه بسیار فشرده شماست.خانواده شما همیشه به دنبال غذاهای خانگی هستندو شما از این انعطاف پذیری آنها لذت میبرید.خانه شما همیشه گرم و پر از میهمان است و از دیدار دوستان شاد می شوید و سعی می كنیدحداقل یك شب در هفته را با خانواده به خوبی و خوشی بگذرانید.


پنیر فانتزی مثل پنیر چدار

هر تكه از این نوع پنیر كه معمولاً در بسته بندی های كوچك و گاه با تركیبات سبزیجات و غیره تهیه میشوند گوشه ای از زندگیتان را به تصویر می كشد و این نشان میدهد كه شما تا چه حد درانجام كارها یتان مصمم و با اراده اید.همانند پنیر چدار از خارج سخت و از درون نرم وانعطاف پذیرید.در هر كاری همانند بزرگسالان فكر می كنید و اجازه نمیدهید كسی در روابط شما با دیگران، به ویژه دوستان دخالت كند.آنچه شما را از دیگران متمایز می سازد، همان روح سخت و در عین حال لطیف شما در برخورد بامسایل دیگران است. شاید به همین دلیل است كه دیگران از مشورت با شما بیشترین استفاده را میبرند.


پنیرسفت مثل پنیر تبریزی یا لیقوان

این پنیر ها با طعم لذیذ ،باعث می شوند كه احساس سر مست بودن به شما دست دهد .احساسی كه در یك جنگل زیبا و پر از شقایق های وحشی به انسان دست می دهد .اصلاْ خجالتی نیستید .شما عاشق رفتن به موقعیت های جدید هستید و از اینكه منبع خیر باشید ، لذت می برید .دوستان عاشق شما هستند زیرا آنها همیشه بهترین لحظات را با شما میگذرانند .لذت گذراندن وقت با شما ،آنچنان زیاد است كه هیچ میهمانی بدون حضورتان برگزار نمی شود .شما مهربان ،دلرحم، صمیمی و روراست هستید و بی كینه.در جنگل بودن مزایایی دارد كه هر كسی با آن آشنا نیست .


به قلم محمد سمائی در تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1392

رویا
شنبه 25 خرداد 1392 18:11
sسلام همه ی این پنیرها که گفتی من دوست دارم ولی هیچ کدام از این خصوصیاتی که تو گفتی را ندارم
محمد سمائی: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام
خیلی خوش اومدین، شرمنده نمی دونستم شما یه پنیر دیگه دوست دارین.
سعی می کنم، باز هم از این مطلب های خوش بزارم
یا مهدی - التماس دعا
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic