صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


http://s3.picofile.com/file/7876851719/mabare01ha_1.png

جهت مشاهده این خبر بر روی مشاهده مطلب کلیک کنید.
بلندترین ارتفــــــاع


بیماری های حاصل از استمرار نگاه حرام


برای سقوطمان

افتادن از نگاه «مهدیِ فاطمه» است...


بیماری های حاصل از استمرار نگاه حرام


چرا وقتی افعی انسان را می گزد، گاهی او را از پای درمی آورد؟


دلیل علمی این امر آن است كه زهر، رگها را تا حد غیرقابل تحملی منبسط می كند، در نتیجه فشار پایین می آید و شخص می میرد. امروزه از زهر افعی دارویی بسیار مفید برای انبساط شاهرگ ها و مویرگ ها تهیه می كنند؛ لذا وقتی مویرگ ها و شاهرگ ها بیش از حد انبساط پیدا كند، منجر به مرگ می شود.


پژوهش های جدید هورمون های جنسی را به زهر افعی تشبیه می کند... اندازه ی مشخص و محدود از زهر، دوا و اما اندازه ی زیاد از حد آن درد است.


بر اثر گردش این سم ها در بدن چه روی می دهد؟ استمرار نگاه های حرام سبب ترشح بیش از اندازه هورمون های جنسی در بدن می شود و شروع به گردش در بدن به همراه جریان خون می کند...و مانند سمی مهلک برای اندام های گوناگون بدن مضر می باشد...تاثیرات مضر بر منافذ پوستی بدن:

بیماری های حاصل از استمرار نگاه حرام


اولین چیزی كه در اثر گردش این سم ها در طول روز مشاهده می شود، بوی بسیار نامطبوعی از زیر بغل و قسمت هایی از بدن است. پس تا زمانی كه چشم آزاد و بی قید گذاشته می شود، مجله ها، منظره ها و فیلم هایی نامناسب را رصد می کند و زنان برهنه، خلوت با زنان بیگانه و صحبت از امیال جنسی هم در میان باشد، هورمونها در طول روز همچنان در جریان و گردش خواهند بود، و بر مقدار آن افزوده می گردد و همین ادامه ی مدت چرخش و گردش، آن را به سم تبدیل می کند.


بنابراین نخستین علایم، پیدا شدن بوی نامطبوع زیر بغل و پاها و گشایش روزنه ی غده های عرق و چربی در قوزك ها، پاشنه ها و در باسن است. این خود چندین نوع بیماری بواسیر به همراه دارد.

گشایش روزنه های چربی از طریق گردش هورمون ها سبب درآمدن جوش های جوانی در صورت می شود.

در جریان بودن هورمونهای جنسی كه چیزی از زهر كم ندارد، و برانگیختن آن تا حد زیادی، سبب میگرن یا سردرد خفیف می شود كه پزشكان تا كنون درمانی برای آن پیدا نكرده اند.


تاثیرات مضر بر مفاصل:

بیماری های حاصل از استمرار نگاه حرام


آن چه ترسناكتر است دردهایی است كه به مفصلها به ویژ مفصلهای بزرگ مانند زانو و مفصل ران دست می دهد. به نظر می رسد كه این هورمونها از میزان لزجی مایع بین استخوان ها می كاهد و اندك اندك سبب خشكیدن این مایع و سپس به هم ساییدن استخوانها و آن گاه درد مفصل كه غیر قابل تحمل است، می شود.در جامعه های غربی در سنین پایین به خاطر گردش این سم ها در بدن در طول روز، از بیماریهای این چنینی بسیار رنج می برند.تاثیرات مضر بر قلب و رگ های خونی:

بیماری های حاصل از استمرار نگاه حرام


در زمینه قلب و رگهای خونی باید گفت كه توالی گردش این هورمونها (یا این زهرها) سبب پایین آمدن ضربان قلب و كندی گردش خون و خون بستگی احتمالی و گشایش زیاد و متوالی سرخرگها می شود كه نرمی و انعطاف پذیری آن را از بین می برد، با این وضع و با تغییر تركیب شیمیایی خون، تصلب شرایین پیش می آید كه بیشترین بیماری این دوران است. علاوه برآن این زهرها كه در جای جای بدن به گردش می افتد، باعث گرفتگی چربی می شود كه اگر در یك جای مشخصی نفوذ كند موجب نابینایی، راشیتیسم، لنگی، دیوانگی یا بی حافظگی و مانند آن می شود، و اگر در طول روز در بدن در جریان باشد، سبب لكنت زبان و سختی چرخش زبان در دهان می شود؛ و نیز باعث پدید آمدن یبوست می گردد كه خود چیزی حدود پنجاه بیماری از آن ناشی می شود.


از دیگر آثار منفی استمرار گردش این سمها، در سنگ صفرا و گاهی ورم زودرس پروستات كه بیش از حد معمول است دیده می شود،


پس كسی كه خیره به زیبارویان و زنانی كه صبحگاهان و شامگاهان در رفت و آمدند، می نگرد و سلسل های زلفكان مه رویان را می پاید، مجله ها را می خواند و در جاهایی كه خدا را خوش نمی آید،می نشیند، با تمام این مشكلات و بیماری ها دست به گریبان می شود . . .

منبع: انتظار 313

به قلم محمد سمائی در تاریخ : یکشنبه 13 مرداد 1392

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic