صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


معبر صفر و یکی ها - در جدید ترین اقدام  عمدی صورت گرفته از كارمندان شبكه انگلیسی بی بی سی،  پونه قدوسی یكی از عوامل موثر این شبكه در صفحه فیس بوك خود به حمایت از همجنسگرایان پرداخت ...
جهت مشاهده بقیه خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید


معبر صفر و یکی ها - این در حالی است كه اغلب مخاطبان این شبكه، مسلمان و مخالف همجنس بازی هستند و این امر را مذموم و ناپسند می دانند.


به نوشته اخبار روز، چندی پیش علی همدانی، یكی از گزارشگران شبكه بی بی سی در صفحه اینستاگرامش به صورت علنی اعلام كرد كه یك همجنس باز است و در تعریف آن اینگونه نوشت:"اگر همجنسگرایی یك بیماری است پس زنگ بزنم و به سركارم بگویم كه من هنوز همجنسگرا هستم و سركار نمی آیم."

 

پس از انتشار این عكس با مضمون فوق توسط علی همدانی، پونه قدوسی نیز طی اقدامی عكس علی همدانی را در صفحه فیس بوك خود انتشار داده و در ذیل آن نوشته: هر فردی در اعتقاداتش آزاد است.

شبكه بی بی سی فارسی ادعا می كند كه برای فارسی زبانان خاور میانه علی الخصوص مردم ایران كه بیش از 90 در صد آن را مسلمانان تشكلیل می دهند، برنامه اجرا می كند. چه لزومی دارد كه عوامل این شبكه با دانستن مذموم و شنیع بودن این عمل غیر اخلاقی در بین مردم مسلمان ایران باز هم به ترویج آن بپردازند و اینگونه ازعمل شنیع همجنس بازی همكاران خودشان دفاع كنند.

منبع: جام

به قلم محمد سمائی در تاریخ : پنجشنبه 26 دی 1392

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic