صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


معبر صفر و یکی ها - در جنگ نرم  بزرگترین عامل تاثیرگذار در خانواده ، تلوزیون می باشد که تلوزیون ملی ما ، از این قاعده مسثنی نیست اما تاثیرات منفی آن بیشتر از تاثیرات مثبت آن هست ...
جهت مشاهده بقیه پست به ادامه مطلب مراجعه کنید


معبر صفر و یکی ها، به نقل از مقتدر مظلوم؛ نحوه عملکرد صدا و سیما را می توان با سوق پیدا کردن مردم به ماهواره و نتوانستن دولت برای کنترل این معضل مقایسه کرد تا جایی که وزیر فرهنگ و ارشاد اعتراف می کند که بیش از  70 درصد ایرانیان از ماهواره استفاده می کنند .

وقتی صدا و سیما درست عمل نمی کند و برنامه های جذابی برای خانواده پخش نمی کند مطمئنا افراد برای پرکردن خلاء در وجودشان که مشاهده برنامه های جذاب می باشد ، به ماهواره سوق پیدا می کنند .

شاید کسانی گویند که صدا و سیما حتی شبکه بین المللی به اسم آی فیلم (Ifilm که مخاطب های زیادی را داراست ، دارد . . .
اما باید گفت که این شبکه تلوزیونی به دلیل ساخته نشدن برنامه های جدید که اکثر برنامه هایش به برنامه های بیست سال گذشته بر می گردد و حداکثر ، 10 درصد از برنامه های پخش شده در این شبکه تلوزیونی جدید و نو هستند .

خوب برسیم به اصل مطلب ؛ دشمن از این حفره و نقص استفاده می کند و طوری برنامه های خود را برنامه ریزی می کند که مناسب با علایق خانواده و افراد باشد و در خلال این برنامه ها ، اهداف خود را پیاده سازی می کند که امروزه در شهر های بزرگ و کوچک تاثیرات آنرا در محیط اجتماعی و خانواده می بینیم .
 
امروزه دیگر در بین سیر زیادی از زنان ، چادر معنایی ندارد چرا که استفاده از آنرا ، عقب ماندگی خطاب می کنند که این عامل از زمانی شروع شد که مردم از ماهواره استفاده کردند .

امروزه اگر از فرزندان دو سوال متفاوت پرسیده شود که یکی معرفی سریال های ماهواره و دیگری معرفی چندی از شهدای ایران ؛ مطمئنا و یقینا سوال اولی را بهتر جواب می دهند الا تعداد کمی از کودکان .

باشد که بتوانیم نفوذ این بی بند و باری و فقر فرهنگی توسط ماهواره و کم کاری از صدا و سیما را روزی جبران کنیم و بتوانیم آنرا کنترل و حل کنیم.
.:: انتها متن ::.

به قلم محمد سمائی در تاریخ : شنبه 28 دی 1392

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic