صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


معبر صفر و یکی ها، به نقل از اقتدار ملارد – قطعی گاز در برخی نقاط مشکلاتی را برای مردم فراهم کرده است ...
جهت مشاهده بقیه خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید


معبر صفر و یکی ها، به نقل از اقتدار ملارد – با ادامه روند سرمای هوا در کشور وخطر احتمالی قطعی گاز در  شهرستان ملارد  مردم در  مصارف خانگی با مشکلات عدیده ای روبرو می شوند .

اخباری مبنی بر قطعی گاز مدارس و ادارات در برخی شهرستانها تداعی گر واژه مصرف بهینه در تمامی نقاط کشور است تا با وجود نبود امکان مانور در افزایش تولید گاز کشور شاهد قطعی گاز در این زمستان نباشیم .

مصرف گاز خانگی که تا ۳ روز پیش ۴۳۵ میلیون مترمکعب در روز بود اکنون به بیش از ۵۱۰ میلیون مترمکعب رسیده و علاوه بر قطعی گاز صنایع عمده، قطعی گاز مدارس و ادارات را در برخی استانها به دنبال داشته است.

شرکت ملی گاز ایران با هشدار نسبت به مصرف بالای گاز در کشور اعلام کرد: در صورت استمرار مصرف کنونی، احتمال قطع گاز در برخی از مناطق کشور تقویت می شود.

مجید بوجارزاده سخنگوی شرکت ملی گاز ایران، مصرف گاز بخش خانگی را روز گذشته (دوشنبه ١۴ بهمن) ۵١٨ میلیون متر مکعب اعلام کرد و گفت: این میزان نسبت به روز پیش از آن (یک شنبه ١٣ بهمن)  ٢٧ میلیون متر مکعب افزایش داشته است.

وی با تاکید بر اینکه مصرف گاز در کشور به بیشترین میزان خود در زمستان امسال رسیده است، گفت: مشترکان در تمام استان ها به خصوص استان های مرکزی صرفه جویی گاز را جدی بگیرند تا امکان بهره مندی همه مردم به ویژه مشترکان مستقر در انتهای شبکه گازرسانی فراهم شود.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت: با کاهش مصرف گاز در استان های مرکزی اعم از تهران، قم، فارس، اصفهان، سمنان، زنجان و قزوین، امکان افزایش فشار گاز در استان هایی که انتهای خط انتقال واقع شده اند، فراهم می شود و این امر از قطعی گاز دیگر استان ها جلوگیری می کند.

بوجارزاده اظهار کرد: شامگاه گذشته به دلیل افت فشار و مصرف بالای گاز در برخی استان ها، گاز برخی نقاط به صورت پراکنده از جمله برخی روستاهای آمل، همچنین سقز، سردشت، و بانه قطع شد، در همین حال با تلاش همکاران جریان گاز در تمام استان ها برقرار است.

وی افزود: با توجه به اولویت داشتن گازرسانی به بخش خانگی، گاز صنایع بسیار محدود شده است به طوری که هم اکنون گازرسانی به نیروگاه ها به روزانه ١٢ میلیون متر مکعب کاهش یافته است. / منبع: اقتدار ملارد /

به قلم محمد سمائی در تاریخ : سه شنبه 15 بهمن 1392

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic