صفحه معبر در فیسنما صفحه معبر در افسران صفحه معبر در پاتوق منتظران صفحه معبر در سنگریها صفحه معبر در کلــوب
آخرین مطالب


:: جهت مشاهده این خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید ::


معبر صفر و یکی ها، به نقل از اقتدار ملارد – اقدامات چند ماهه دولت در کمرنگ کردن مراسمات شائبه ، عمدی بودن برخی از حرکات را منعکس می کند .
حجت الاسلام حسینی نوری در خطبه های این  هفته نماز جمعه شهرستان
ملارد ، برگ برنده ولایت فقیه تنها راه مقابله با استکبار است .

امام جمعه شهرستان ملارد حاکمیت فرد یا قشر خاصی را به معنای استبداد جمعی دانست که از آن در قرآن تعبیر به حکومت طاغوت می شود و انسانها را از نور به ظلمت می برد .

وی اسلام را مترقی ترین دین عنوان کرد که برای تشکیل بهترین دین الهی ، بهترین افراد را انتخاب می کنند ، رهبری عالم ، عادل و در وهله اول معصوم که در صورت غیبت معصوم نزدیکترین و شبیه ترین مردم را به معصوم پیدا کرده و زعامت حکومت اسلامی را بر عهده ان قرار می دهند .

وی مترقی ترین اصل اسلام را ولایت مطلقه فقیه عنوان کرد ، که خداوند متعال برای بشر به ارمغان آورده است .

استکبار جهان برگ برنده نظام مقدس اسلامی را ولایت مطلقه فقیه می داند که قطب نمای حرکت مسلمانان جهان است و برای تضعیف حکومت اسلامی باید قطب آن را نشانه بگیرند .

امام جمعه ملارد نقش ولایت فقیه در دهه چهارم انقلاب را با گذری کوتاه در مسائل و مشکلات مختلف بررسی کرد ، که با داشتن رهبر در جامعه اسلامی تمامی دسیسه ها و کودتاهای داخلی علیه نظام خنثی شده است .

وی خاطر نشان کرد : اگر نبود ولایت مطلقه فقیه در کشور امروز سرگذشتی شبیه کشورهای در گیر جنگ داشتیم سرگذشتی چون عراق ،افغانستان و دیگر کشورهای درگیر جنگ داخلی و جنگ فرقه ای که برای آسیب و استثمار کشورها برنامه ریزی می شود .

حسینی نوری با تبریک ولادت امام حسن عسگری(ع) از سفارشات امام حسن عسگری (ع)  پارساترین مردم را کسی دانست که در مقام شبهه توقف کند و رای شخصی نمی دهد و با تحقیق و تلاش پاسخ را ارائه کند .

چرا  در راهپیمائی شرکت کنیم

امام جمعه شهرستان ملارد حضور حماسی مردم برای خشمگین کردن استکبار را حرکتی مستوجب پاداش در قرآن دانست که با توجه به آیه ۱۲۰ سوره توبه “هیچ حرکت دسته جمعی برای عصبانیت کفار صورت نمی گیرد مگر برای آن پاداشی در نظر گرفته شود ”  دارای پاداشی بس عظیم است .

وی چشاندن شیرینی و حلاوت افتتاح پروژه ها در دهه فجر را اقدامی درخور توجه و تشویق عنوان کرد و افزود : متاسفانه برخی دستگاههای اداری شهرستان درتعطیلی کامل به سر می برند که هیچ پروژه ای در این ایام برای افتتاح آماده نشد و از شیرینی و حلاوت افتتاح پروژه ها در این شهرستان در ایام دهه فجر خبری نیست .

حسینی نوری در انتها  توزیع سبد کالا را بازگشت به عقبی ۳۵ ساله دانست که با اقدامی ناشیانه صورت پذیرفته است و انشا… پشت پرده آن هدف خاصی نیست .

وی از اقدامات چند ماهه دولت در کمرنگ کردن رویداد های انقلاب از جمله مراسم ۹ دی ، دهه فجر و … انتقاد کرد و خاطر نشان کرد : در مواردی احساس می شود اقداماتی عمدا در حال انجام شدن است .


به قلم محمد سمائی در تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1392

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


اوقات شرعی ملارد
امــــروز:
نظرسنجی وب
آیا امام زمان از شما راضیه؟
بــلاگ تــو
نوای آنلایـن معبــر
ابزار وبلاگنویسی
فـال روزانه
آرشیو نمازجمعه ملارد
پیشنهاد ما به شما
مشاهده بهتر معــبر
افتخارات معبــر
وب مراجع و علما


کلیـپ منتخب معبــر
بیســـــــیم به مدیر
وبلاگهای مرکزی
خبرنامه ایـمـیلـیرایانامه مدیر معبر
حــامی معبــر شوید
حـامیـان معبــر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic